Pierwszy taniec

Narzeczeni planują szczegóły przyjęcia weselnego z dużym wyprzedzeniem, aby wszystko jak najlepiej się udało.

Narzeczeni planują szczegóły przyjęcia weselnego z dużym wyprzedzeniem, aby wszystko jak najlepiej się udało. Tak samo należałoby zaplanować przygotowanie pierwszego tańca. Ten szczególny występ to zazwyczaj największy problem, gdyż odbywa się w świetle reflektorów, na oczach wszystkich. 

Nauka tańca od pierwszego kroku na kursie tańca dla narzeczonych w Katowicach pozwoli parom nabrać pewności na parkiecie, pozbyć się tremy i olśnić gości tańcem nowożeńców. Dlatego zapraszamy pary na kurs tańca dla narzeczonych, podczas którego przyszli małżonkowie zapoznają się z wybranymi tańcami standardowymi oraz uniwersalnymi. W programie proponujemy naukę od podstaw najczęściej wykorzystywanych tańców: walca angielskiego, walca wiedeńskiego, salsę, disco sambę, ceroca. 

Nabyte umiejętności poruszania się do różnej muzyki w parze pozwolą narzeczonym lepiej rozpoznać ich indywidualne upodobania, zarówno taneczne jak i muzyczne. Takie przygotowanie pozwoli młodej parze uniknąć stresu i cieszyć się w pełni swoim pięknym dniem.

Kurs tańca dla narzeczonych, prowadzony przez nas w mieście Katowice, pozwoli parom nabrać większej swobody na parkiecie nie tylko podczas pierwszego tańca na weselu, ale także w tańcu z innymi partnerami.

Natomiast specjalną choreografię do wybranego utworu muzycznego, dopasowaną do gustu i możliwości danej pary, opracowujemy na lekcjach indywidualnych, podczas których jako instruktorzy oboje jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby jak najlepiej pokazać i wytłumaczyć kroki, rytm i prowadzenie partnerki. Wszystko po to, aby ten jedyny dzień nawet po latach stał się pięknym wspomnieniem.

Termin nowego kursu dla narzeczonych oraz inne szczegóły znajdą Państwo w zakładce „Aktualności”. Terminy lekcji indywidualnych są do uzgodnienia (zakładka „Kontakt”).