Taniec dla dzieci w Katowicach

Taniec dla dzieci to oferta nauki tańców towarzyskich, oraz tańców nowoczesnych takich jak disco dance, macarena czy hip hop.  

W programie nauki tańca dla najmłodszych proponujemy uwielbianą przez nich także dynamiczną polkę. Wszystkie kroki taneczne dzieci poznają indywidualnie,a jeśli są chętne mogą ćwiczą parami. 
Podczas naszych zajęć w mieście Katowice wprowadzamy również zabawy i ćwiczenia rytmiczne,które mają na celu pobudzenie kreatywności dzieci, oraz ich wrażliwości ma muzykę i rytm. Zwracamy także szczególną uwagę na kształtowanie poprawnej sylwetki i rozwijanie koordynacji ruchowej. Taniec dla dzieci stanowi urozmaiconą formę aktywności fizycznej. Poprawia ich kondycję oraz pomaga im utrzymać właściwą wagę ciała. 

Zapraszamy na całoroczne zajęcia taneczne dla dzieci organizowane w Pałacu Młodzieży w mieście Katowice.

Nauka tańca dla dziecki - Katowice

Taniec to znakomita forma aktywności fizycznej oraz ważna umiejętność życiowa. Taniec dla dzieci jest szczególnie istotny, ponieważ pozwala on im na rozwijanie odpowiedniej koordynacji ruchowej, zapewnia niezbędny dla dzieci ruch w ogóle, jak również jest dla nich po prostu świetną zabawą.

Nauka tańca dla dzieci to przede wszystkim zabawa. Nasze zajęcia prowadzone są indywidualnie, ale chętne dzieci mogą także poznawać najważniejsze kroki dobierając się w pary. Przez cały czas nauka tańca dla dzieci oparta jest naturalnie o najważniejsze tańce, klasyczne i nowoczesne, ale znacznie ważniejsze jest dla nas to, by dzieci się dobrze bawiły i kojarzyły nasze zajęcia nie tyle ze zdobywanie konkretnych umiejętności, co z okazją do wyszalenia się oraz spotkania z nowymi przyjaciółmi.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia prowadzone przez nas w Katowicach w Pałacu Młodzieży. Gwarantujemy, że wszystkie dzieci, nawet te niespecjalnie skore do tańca lub do aktywności fizycznej jako takiej, bardzo polubią nasze zajęcia i będą skore do uczestnictwa w nich.

Back to Top