Dzieci i młodzież na obozie tanecznymWakacje to doskonały czas, aby wypoczywając nauczyć się czegoś nowego...

Młodzieżowy obóz taneczny to propozycja dla tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tańcem jak również dla osób, które już mają pewną praktykę na parkiecie za sobą i chcą ulepszać swój warsztat. W ciągu siedmiu dni intensywnej nauki (trzy razy dziennie) będzie okazja zapoznać się z różnymi rodzajami tańca od podstaw pod okiem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem dla których taniec stał się największą pasją życia.

W programie codziennych zajęć znajdzie się także poranna gimnastyka ogólnorozowojowa przygotowująca ciało do bezpiecznego treningu przez cały dzień. Dzięki ćwiczeniom rozgrzewającym, rozciągającym i doskonalącym koordynację tancerze nie tylko zwiększą swoje możliwości ruchowe, ale także bez problemu opanują podstawowe elementy techniki tanecznej i z łatwością wykonają układy choreograficzne do różnych tańców. Bogata oferta obozu tanecznego pozwoli uczestnikom poznać elementy tańca klasycznego, tańce latynoamerykańskie, karaibskie, standardowe oraz nowoczesne takie jak hip hop czy disco dance. Duża dawka dobrej muzyki tanecznej uwolni pokłady energii tancerzy i zagwarantuje im w ten sposób świetną zabawę.

Nie zabraknie też czasu na innego rodzaju aktywność fizyczną pomiędzy treningami. Do dyspozycji młodych tancerzy będzie basen na terenie ośrodka, boisko a w wolnych chwilach będą mogli wybrać się na wycieczkę, pospacerować lub wieczorem spotkać się przy ognisku. Wspólnie spędzony czas pozwoli im lepiej się poznać i znaleźć nowych przyjaciół. A wszystko to w zdrowym tatrzańskim klimacie w ośrodku w którym nie zabraknie pysznych potraw i miłej obsługi. Serdecznie zapraszamy dziewczęta i chłopców lubiących ruch i dobrą zabawę do udziału w naszym młodzieżowym obozie tanecznym !

Tańcząca paraLETNIE WARSZTATY TAŃCA to świetna okazja aby wykorzystać okres wakacyjny na intensywną naukę tańca. Codzienne popołudniowe spotkania taneczne dla młodzieży i dorosłych (od poniedziałku do piątku) pozwolą uczestnikom naszych warsztatów tańca poznać oraz utrwalić nowe kroki taneczne w krótkim czasie. Nauka w grupie początkującej obejmuje skrócony program najbardziej praktycznych tańców od podstaw. Zaledwie jeden tydzień zajęć wystarczy aby nauczyć się poruszać do muzyki i poczuć się pewniej na parkiecie. Natomiast w grupach zaawansowanych letnie warsztaty tańca są podzielone na tygodniowe bloki tematyczne. Wówczas przez cały tydzień ćwiczymy nowe trudniejsze figury taneczne z zakresu wybranych tańców towarzyskich, poświęcając więcej uwagi na szczegóły związane z techniką taneczną, rozliczeniem rytmicznym i prowadzeniem partnerki. Intensywny charakter warsztatów daje możliwość opanowania w krótkim czasie trudnych i bardzo efektownych figur, a to zawsze dostarcza uczestnikom zajęć wiele radości i sprawia prawdziwą przyjemność z tańca!

Serdecznie zapraszamy młodzież i dorosłych do Pałacu Młodzieży na letnie warsztaty tańca!

Informacje o terminach i cenach znajduje się w zakładce "Zapisy"

Back to Top